Fanart

Protože se celý život zabývám grafikou a hra Shakes And Fidget mně hlavně oslovila grafikou, tak bylo jen otázkou času, kdy si něco vyzkouším, jen tak pro radost a věrné fanoušky, nakreslit nebo upravit. Využívám ve většině případů přímo obrázků ze hry, takže někdo by mohl namítat, že to žádné umění není. No není a já jsem nikdy netvrdil, že je. Jsou to věci dělané pro pobavení.

Díky tomu, že využívám originální grafiku ze hry, tak se lehce dotýkám autorských práv, nicméně drtivá většina je natolik upravena a smíchána s jinou grafikou, že jde spíše o využití grafických podkladů. Ale mnohem důležitější je fakt, že u každého výtvoru (pokud je to možné) uvádím, že nejde čistě o moji grafiku s odkazy na tvůrce Shakes And Fidgeta (Oskar Pannier & Marvin Clifford/ShakesAndFidget.com). Všechny výtvory slouží jen a jen pro zábavu a podporu samotné hry, v žádném případě neslouží ke komerčnímu využití, takže snad budou autoři shovívaví (a možná že je to i potěší z čehož bych měl opravdu radost).

Prvním "dílkem" byly hlášky, upozorňující hráče na možnost "hledaní/search" na fóru hry, protože se hráči pořád ptali na to samé dokola, místo toho, aby se podívali, jestli to už někdo neřešil před nimi. Bohužel se to asi minulo účinkem.

Pak přisly na řadu "nové zbraně", grafika k různým eventům (Vánoce, Mikuláš...) a asi největší dílo Pexeso - mini hra ve Flashi.

Snad se Vám některá dílka budou líbit.